Eskişehir Temizlik Esberrak
Temizlik Hizmetleri
Ev Ofis İşyeri Cam Koltuk Temizleme

Cumhuriyet Mh. Kaptanağa Sk. No:4/1
bilgi@eskisehir-temizlik.net
0 222 220 52 66 - 0 506 807 47 29

MÜSİAD’dan Nabi Avcı’ya Ziyaret

15.02.2020 

MÜSİAD ESKİŞEHİR’ den TBMM’ NDE ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ SAYIN PROF. DR. NABİ AVCI’ YA ZİYARET

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve beraberinde Başkan Yardımcıları Gökhan Çalışkan, Metin Özabuş Yönetim Kurulu üyelerinden İsmail Kanber, Hüsamettin Sarı ve üyelerimizden Ahmet Sivri, Hüseyin Özdemir. ve Kenan Ertorun Meclis’ e giderek Eskişehir Milletvekillerimizden Sayın Prof Dr. Nabi Avcı’ yı makamında ziyaret etti.

MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Duman, “ Birlik ve beraberlik çatısı altında Eskişehir ile ilgili, TÜLOMSAŞ ve yapmayı düşündüğümüz Yunus Emre Projemiz ile ilgili istişarelerimiz oldu,  bu konular üzerinde karşılıklı  fikir alışverişinde bulunduk.  Yunus Emre’ yi gündemde tutmak için Eskişehir’ de Türkiye’ de ve Tüm Dünyada daha iyi tanıtılması için çalışmalar yapmak istiyoruz. Yunus Emre için bir Platform kurmak , Eskişehir’ in Yunus Emre ile anılmasını, birlik beraberlik ve sevgi duygularını topluma yaymak istiyoruz. Duman,  ayrıca Yerli ve Hızlı Tren’ in Eskişehir’ de TÜLOMSAŞ’ ta üretilmesine büyük önem verdiklerini ve bunun Eskişehir’ e büyük katkısı olacağını, bu konuda her türlü desteği vermeye çalışıyoruz. Hocamız Sayın Nabi Avcı Bey’ den Yunus Emre ile ilgili tavsiyelerini ve fikirleni dinledik. Değerli Milletvekilimiz Sayın Prof Dr. Nabi Avcı’ ya yakın ilgisinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum”  dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Avcı“ TBMM’ nde bizleri ziyaret eden MÜSİAD Eskişehir Başkanı Duman ve Yönetimi ile istişarelerde bulunduk. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı başta MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Duman’ a ve Yönetimine teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Gönderen: haber
1471 defa okundu 
 


Ekoloji
Fidanlık ve Tohum İşleri Dairesi Başkanı Eskişehir İncelemeleri
“Doğu Akdeniz’deki enerji rezervi Türkiye’nin 600 yıllık ihtiyacını karşılayabilir”
TİMSAH YİYEN KAPLUMBAĞALAR KORUMA ALTINDA
Orman Müdürlüğü Personelinden Kan Bağışı
Deniz Ataç: “Türkiye acilen ‘Su Kanunu’na kavuşmalı!”

 

 
Ekonomi
Eskişehir’in dijital verimliliği artacak
81 milyon birbirine kenetlendi
AZİZ MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN
ELEKTRİK-ELEKTRONİK SEKTÖRÜNÜN 2019 İHRACAT ŞAMPİYONU VESTEL OLDU
Milletimizin Başı Sağ Olsun