Eskişehir Temizlik Esberrak
Temizlik Hizmetleri
Ev Ofis İşyeri Cam Koltuk Temizleme

Cumhuriyet Mh. Kaptanağa Sk. No:4/1
bilgi@eskisehir-temizlik.net
0 222 220 52 66 - 0 506 807 47 29

Milletimizin Başı Sağ Olsun

29.02.2020 

Rusya’nın desteğini alan Esed rejim güçleri Türk askerlerinin İdlib’de askeri üs durumuna getirdiği belediye binasını hedefledi. İdlib'de rejim güçleri tarafından düzenlenen alçak saldırılar sonucu 33 Mehmetçiğimiz şehit düştü. Bu elim olay üzerine yaşadıkları derin üzüntüyü dile getiren Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği (DERSİAD) Genel Başkanı Mustafa Çınar; “Kendi halkına karşı sistematik şiddet ve sivil katliamları gerçekleştiren Suriye Rejimi ve özellikle Esed bir savaş suçlusudur. Türkiye, necip milleti ve tüm askeri güçleri ile bu hain saldırıya karşı vatan müdafaasını istisnasız gerçekleştirecek ve tüm sorumlularını cezalandıracak güce sahiptir. Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamlı Derneği, tüm üyeleri ile birlikte Devletimizin ve Milletimizin bağımsızlığı ve özgürlüğünün devamı adına Devletimizin alacağı her kararı desteklemektedir. Zaman birlik ve beraberlik zamanıdır.” açıklamalarında bulundu.

Yüzbinlerce insanın hayatını kaybettiği ve milyonlarca insanın mülteci durumuna düştüğü Suriye aynı zamanda ülkemiz için açık bir tehdit ve terör örgütlerinin cirit attığı bir alan haline geldiğini belirten Çınar; “Şah Fırat, Fırat Kalkanı ve en son Zeytin Dalı Operasyonları ile Devletimiz hem terör örgütlerinin mevzi elde etmelerinin önüne geçmiş hem de maddi ve manevi olarak zorlandığı mülteci akınına dur diyebilmiştir. Nihayetinde özellikle İdlib’de yoğunlaşan Suriye Rejiminin sivillere karşı saldırılarının önüne geçilmesi ve yeni mülteci akınlarına engel olunması adına askeri tedbirlerimiz artırılmış ve gözetleme merkezleri tesis edilmiştir. Bununla birlikte Suriye Rejimi son zamanlarda özellikle Mehmetçiklerimize karşı direkt saldırılar yapmaya cesaret edebilmiştir. Dün bu hadsiz ve hain saldırısı sonucunda 33 canımız şehadet şerbeti içmiştir. 32 askerimiz de yaralanmıştır” dedi.

Çınar; “Uluslararası kamuoyunun gözleri önünde Rusya ve İran desteği ile cesaret bulan eli kanlı Esed Rejiminin bu saldırısı karşısında Askeri Güçlerimiz hemen cevap vermiş olmakla birlikte giden canlarımız yüreklerimizi yangın yerine çevirmiştir. Kendi halkına karşı sistematik şiddet ve sivil katliamları gerçekleştiren Suriye Rejimi ve özellikle Esed bir savaş suçlusudur. Türkiye, necip milleti ve tüm askeri güçleri ile bu hain saldırıya karşı vatan müdafaasını istisnasız gerçekleştirecek ve tüm sorumluları cezalandıracak güce sahiptir. Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamlı Derneği, tüm üyeleri ile birlikte Devletimizin ve Milletimizin bağımsızlığı ve özgürlüğünün devamı adına Devletimizin alacağı her kararı desteklemektedir. Zaman birlik ve beraberlik zamanıdır. Eli kanlı Suriye rejimin hadsiz ve mel’un saldırısını kınıyor ve bu saldırıya karşı devletimizin ve Milletimizin yanında olduğumuzu tüm dünyaya ilan ediyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet yaralılarımıza da acil şifa bulmaları için dua ediyoruz. Ülkemizin başı sağ olsun”

Gönderen: haber
2252 defa okundu 
 


Ekoloji
KOCA ENGEREK’İN SIRADIŞI YOLCULUĞU
Orman Ürünleri e-satış İle Satıldı
Fidan Satışlarına Ara Verildi
ÇEVRE MÜFETTİŞİ PROJESİ’NİN EKRAN YÜZÜ EMİRAY, KORONAVİRÜSE KARŞI UYARDI
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI 86 YERİ DAHA "DOĞAL SİT ALANI" İLAN EDECEK

 

 
Ekonomi
Destek Başvurularında BORÇ SORGUSU Yapılmayacak
Küçük Sanayide Çalışma Saatlerine Düzenleme Yapıldı
COVID-19 Gayrimenkul Piyasalarını Nasıl Etkileyecek?
İş dünyası ‘Birlikte başaracağız’ dedi
Biz senin için tarladayız sen evde kal Türkiyem