Eskişehir Temizlik Esberrak
Temizlik Hizmetleri
Ev Ofis İşyeri Cam Koltuk Temizleme

Cumhuriyet Mh. Kaptanağa Sk. No:4/1
bilgi@eskisehir-temizlik.net
0 222 220 52 66 - 0 506 807 47 29

81 milyon birbirine kenetlendi

29.02.2020 

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Başkanı Celalettin Kesikbaş, Suriye İdlib’de rejim güçlerince Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) unsurlarına yönelik hava saldırısıyla ilgili olarak bir açıklama yaptı.

Celalettin Kesikbaş şunları söyledi;
“Eskişehir iş dünyası olarak Suriye İdlib’de rejim güçlerinin Kahraman Mehmetçiğimize yönelik alçakça saldırısını şiddetle ve nefretle lanetliyoruz. Bu saldırıda şehit olan vatan evlatlarımıza ESO Yönetim Kurulumuz olarak Cenab-ı Hakk’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başımız sağ olsun.

Unutulmamalı ve bütün dünya bilmelidir ki askerlerimiz Suriye hükümetinden yüz bulan terör örgütlerinden sınırlarımızı korumak için bölgededir ve ülkemiz Suriye’nin toprak bütünlüğün de korunmasından yanadır.

Ancak son gerçekleşen kalleşçe saldırı sonrası kahraman Mehmetçiklerimizin kanıda asla yerde kalmayacak, Türk Ulusu ve Devleti bunun hesabını soracaktır. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın.

Tüm kalbimizle, dualarımızla bölgedeki askerlerimizin, tüm imkânlarımızla da vatanımızın bütünlüğünü korumak için devletimizin yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Çünkü biz de biliyoruz ki; Türk milleti ve ordusu son ferdine kadar, bu topraklara sahip çıkacak, bu bayrağı indirmeyecek, bu vatanı böldürmeyecektir.  Bugün 81 milyon sadece ülkemizin toplam nüfusu gösteren bir sayı değildir. 81 milyon artık her zamankinden daha çok bir birine kenetlenmiş, bir ve beraberlik için de ülkesine sahip çıkan, vatanını her şartta korumaya hazır insanları ifade etmektedir.

Ülkemizin bekası için uğraşan şanlı ordumuzu ve Mehmetçiğimizi her türlü kaza ve beladan koruması için dua ederken, şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileriz.

Gönderen: haber
2925 defa okundu 
 


Ekoloji
KOCA ENGEREK’İN SIRADIŞI YOLCULUĞU
Orman Ürünleri e-satış İle Satıldı
Fidan Satışlarına Ara Verildi
ÇEVRE MÜFETTİŞİ PROJESİ’NİN EKRAN YÜZÜ EMİRAY, KORONAVİRÜSE KARŞI UYARDI
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI 86 YERİ DAHA "DOĞAL SİT ALANI" İLAN EDECEK

 

 
Ekonomi
Destek Başvurularında BORÇ SORGUSU Yapılmayacak
Küçük Sanayide Çalışma Saatlerine Düzenleme Yapıldı
COVID-19 Gayrimenkul Piyasalarını Nasıl Etkileyecek?
İş dünyası ‘Birlikte başaracağız’ dedi
Biz senin için tarladayız sen evde kal Türkiyem